> WARSAW EAGLES w Ukrytym Mieście

WARSAW EAGLES w Ukrytym Mieście

Po projekcji filmu otwarcia festiwalu w Warszawie, NIEPOKONANYCH, zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami WARSAW EAGLES, najstarszej drużyny futbolu amerykańskiego w Polsce. Spotkanie odbędzie się 30.11 o godz. 21:40 w Ukrytym Mieście (ul. Noakowskiego 16).

„Cieszę się, że film o futbolu amerykańskim rozpocznie 2 Sports Festival i że to właśnie Warsaw Eagles będzie miało zaszczyt wprowadzić widzów w świat tego sportu. Powiemy kilka słów o sobie, o historii futbolu w Polsce i wyjaśnimy na czym polega gra. Pokażemy co się robi z jajowatą piłką. Opowiemy co dla nas znaczy: One team… One goal…” – Jacek Śledziński, general manager Warsaw Eagles.

Warsaw Eagles to najstarsza drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce, współzałożyciel Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Dwukrotny Mistrz PLFA z 2006 i 2008 roku oraz tegoroczny Wicemistrz Polski. Obecnie pod skrzydłami Warsaw Eagles trenuje ok. 200 zawodników w trzech zespołach – seniorzy, drużyna B oraz juniorzy. Trenerem Orłów jest Phillip Dillon.

„Futbol amerykański to nie tylko sport. To nasza pasja i styl życia. Od lat budujemy popularność tej dyscypliny w Polsce i cieszymy się, że coraz więcej ludzi przyłącza się do gry i kibicowania. To naprawdę dobra zabawa!”. – Jacek Śledziński, general manager Warsaw Eagles.

 

 

 

 

 

Program festiwalu można znaleźć tu

Niebawem ogłosimy terminy, miejsca i gości kolejnych spotkań.

 

Dodaj komentarz

*

honor_patr_pol_outlPKOl_napis_l_historyczne
go-proeco-car
zagle