> Spotkania w Krakowie

Spotkania w Krakowie

W każdym tygodniu listopada w Klubie U Louisa (Kraków Rynek Główny 13) będzie można obejrzeć filmy ukazujące człowieka w sytuacjach granicznych: w czasie wypraw górskich, eksploracji niezbadanych miejsc. Po filmach odbędą się spotkania z gośćmi – himalaistami, podróżnikami, eksploratorami, znawcami Tatr. Wszystko to w ramach Rozbiegu przed SPORTS FILM FESTIVAL 360⁰.  Projekcje zaczynają się o godz. 19. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

 

7.11.2012

Pokaz filmu ZEW CISZY

Po filmie: „W pogoni za marzeniem, którym są Tatry”. Spotkanie z Władysławem Cywińskim – taternikiem, ratownikiem TOPR, znawcą topografii Tatr.

 

12.11.

Pokaz filmu ŻYCIE ZA EVEREST

Po filmie: „Himalaizm. Organizm w strefie śmierci”. Spotkanie z Romanem Mazikiem – chirurgiem, himalaistą, lekarzem wyprawowym, ratownikiem TOPR.

 

25. 11.

Pokaz filmu KON-TIKI

Po filmie: „Niekonwencjonalne marzenia – od tego się zaczyna…”. Spotkanie z Eweliną Jupowicz i Sławkiem Skalmierskim,  instruktorami nurkowania i podróżniczkami.

 

21.11.

Pokaz filmu CZŁOWIEK, KTÓRY ZJECHAŁ Z EVERESTU

Po filmie: „Narciarstwo na granicy”. Spotkanie z Piotrem Konopką – narciarzem wysokogórskim, ratownikiem TOPR, przewodnikiem górskim IVBV, himalaistą.

 

28.11.

Pokaz filmu 180 STOPNI NA POŁUDNIE

Po filmie: „Czy można ocalić dzikość i pierwotność cennych miejsc na Ziemi? Czy można ocalić dzikość i pierwotność Tatr?” Spotkanie z dr. Pawłem Skawińskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego.

 

Dodaj komentarz

*

honor_patr_pol_outlPKOl_napis_l_historyczne
eco-cargo-pro
zagle