> Samotność długodystansowca w czwartek w Ukrytym Mieście

Samotność długodystansowca w czwartek w Ukrytym Mieście

 W czwartek, 15.11, o godz. 19:00 w Ukrytym Mieście (ul. Noakowskiego 16) odbędzie się projekcja filmu MARATON oraz spotkanie “Samotność długodystansowca – mit czy rzeczywistość” z członkami grupy WARSZAWIAKY. Wstęp Wolny.

MARATON (The Spirit Of Maraton, reż. John Duhnam, 104 min.) to pierwszy film pełnometrażowy, który stara się uchwycić istotę, dramatyczność i wyjątkowość spektaklu rozgrywającego się podczas wyścigu na dystansie 42,195 kilometra. Kamera towarzyszy pięciu biegaczom – trójce amatorów i dwójce profesjonalistów – najpierw w trakcie przygotowań, a potem podczas zmagań w maratonie organizowanym w Chicago.

WARSZAWIAKY Athletics Club powstał w maju 2008r. z inicjatywy i pomysłu Maćka Rudnika. Członkami klubu są urodzeni w Warszawie (w różnych dekadach) biegacze z wielu dzielnic stolicy, których łączy jedno: miłość do rodzinnego miasta i biegowa pasja. Klub ma liczne grono sympatyków – są wśród nich osoby z całego świata, m.in. mistrz świata w piłce nożnej, najlepszy zagraniczny piłkarz polskiej ligi, mistrzyni Europy w biegach górskich. Oczywiście są ludzie z Warszawy, ale również z tak odległych zakątków jak Jamajka, Hiszpania, Francja czy Ghana.

Zapraszamy serdecznie.

 

 

Dodaj komentarz

*

PKOl_napis_l_historycznehonor_patr_pol_outl
eco-cargo-pro
zagle