> Nagroda Publiczności dla ZAGINIONEGO

Nagroda Publiczności dla ZAGINIONEGO

Znamy oficjalne wyniki Konkursu Publiczności.

Spłynęły już do nas wszystkie głosy z trzech miast, w których odbywały się projekcje – Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Największą liczbę głosów uczestników festiwalu zdobył film ZAGINIONY (reż. Anthony Geffen). Zwycięzca otrzymał niemal dwa razy więcej głosów niż druga na liście SZTUKA WOLNOŚCI (reż. Marek Kłosowicz, Wojciech Słota). Trzecie miejsce zajął film ODDECH (reż. Martin Khodabakhshian).

ZAGINIONY podczas festiwalu miał swoją premierę kinową. Wyniki konkursu cieszą nas tym bardziej, że film Geffena jest naszą świeżą pozycją, która niedawno zawitała również na sklepowe półki – film można nabyć m.in. w pakiecie z książką Conrada Ankera i Davida Robertsa o tym samym tytule. Z kolei SZTUKA WOLNOŚCI jest już zawarta w naszych planach wydawniczych na najbliższe miesiące.

Gratulacje należą się także trójce szczęśliwców, którzy w drodze losowania wygrali obiecane zestawy wydawnictw 360stopni – człowiek na krawędzi. Z każdą z osób skontaktujemy się drogą mailową. Wszystkim osobom biorącym udział w głosowaniu dziękujemy i życzymy powodzenia za rok. Do zobaczenia w salach kinowych!

 

 

Dodaj komentarz

*

honor_patr_pol_outlPKOl_napis_l_historyczne
go-proeco-car
zagle