> MARATON z Joanną Susmanek w Czeskim Filmie

MARATON z Joanną Susmanek w Czeskim Filmie

W najbliższy wtorek, 13.11, o godz. 19:00 zapraszamy do pubu Czeski Film (ul. Kiełbaśnicza 2)  na  spotkanie z Joanną Susmanek przy okazji projekcji filmu MARATON. 

Joanną Susmanek w lipcu zdobyła vice mistrzostwo Polski w triathlonie na dystansie Ironman 70.3 na zawodach Herbalife Susz Triathlon. Dystans ten, znany również jako połówka Ironmana, to: 1.9km pływania/ 90km roweru/ 21.1km biegu. Joanna trenuje niecałe dwa lata – przygodę z bieganiem rozpoczęła w 2009 roku. Debiutowała w zeszłym sezonie na dystansie olimpijskim (1.5km pływania/40km rower/10km biegu) na zawodach w Radkowie, gdzie była 3-cia. Dwa lata z rzędu ukończyła także Panasonic Evolta Triathlon w Borównie na pierwszym miejscu oraz dwukrotnie Maraton Warszawski plasując się na drugim miejscu w kategorii wiekowej. W tym roku z życiowym wynikiem 3h 11min. W tym sezonie zdobyła również drugie miejsce na Triathlon Sieraków na dystansie Ironman 70.3.  Pierwszy maraton ukończyła z wynikiem 3h 47min. W 2010 ukończyła ultramaraton w Bieszczadach. W celach na przyszłość wskazuje zakwalifikowanie się na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3, a także ukończenie pełnego dystansu Ironman (3.8km pływania/180km rower/ 42.2km biegu). Chciałaby też złamać 3h w maratonie. Podczas spotkania opowie o swoich doświadczeniach, niezwykłym rozwoju kariery i tajnikach długodystansowych biegów.

Przed spotkaniem pokażemy film MARATON (The Spirit Of Maraton, reż. John Duhnam, 104 min.). To pierwszy film pełnometrażowy, który stara się uchwycić istotę, dramatyczność i wyjątkowość spektaklu rozgrywającego się podczas wyścigu na dystansie 42,195 kilometra. Kamera towarzyszy pięciu biegaczom – trójce amatorów i dwójce profesjonalistów – najpierw w trakcie przygotowań, a potem podczas zmagań w maratonie organizowanym w Chicago.

Wstęp jak zawsze jest wolny. Zapraszamy serdecznie.

 

Dodaj komentarz

*

PKOl_napis_l_historycznehonor_patr_pol_outl
eco-cargo-pro
zagle